Grupa Inwest

zadzwoń teraz:

604 751 400

Aktualności

Nabór wniosków o Stypendium Grupy Inwest


Dziś we współpracujących z Grupą Inwest szkołach rusza nabór wniosków o stypendium. Nasz Program Stypendialny dedykowany jest osobom aktywnym, które rozwijają swoje pasje i podejmują wyzwania naukowe, społeczne, kulturalne i sportowe.

Spośród uczniów, którzy złożą wnioski stypendialne, wybranych zostanie w każdej szkole dwóch, którzy otrzymają stypendium w wysokości 300 lub 200 zł miesięcznie na cały następny semestr (5 miesięcy). Całościowa kwota stypendium to 1500 lub 1000 zł.

To już V edycja Programu Stypendialnego Grupy Inwest i pierwsza realizowana w dwóch dzielnicach: na Pradze Południe i na Mokotowie. To w tych lokalizacjach prowadzimy obecnie największe inwestycje mieszkaniowe i chcemy wpływać na otoczenie nie tylko przez budowę nowoczesnych apartamentów, ale również wzmacniając lokalną młodzież.

Kryteria ubiegania się o stypendium:

1) średnia ocen na I semestr nie niższa niż 4,30 oraz min. dobra ocena z zachowania;

2) udokumentowane zaangażowanie społeczno-kulturalne: działalność w organizacjach pozarządowych, wolontariat, pomoc potrzebującym, harcerstwo, aktywność w samorządzie szkolnym, działalność artystyczna, inne projekty kulturalne, sportowe lub społeczne;

3) udokumentowane osiągnięcia w konkursach sportowych, naukowych, tematycznych lub artystycznych.

Nabór wniosków potrwa od 8 stycznia do 2 lutego 2018 r. Wyniki ogłoszone zostaną w lutym b.r.

Więcej informacji o Programie (kliknij)

 

 

Uwaga, ta strona używa COOKIES.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij