Grupa Inwest

zadzwoń teraz:

604 751 400

Aktualności

W naszej okolicy: Mokotów / Anin / Grochów


Zobacz co ciekawego dzieje się w dzielnicach Praga-Południe (Grochów), Wawer (Anin), Mokotów (Augustówka)

Od początku naszej działalności staramy się aktywnie uczestniczyć w życiu społeczności lokalnych, w których powstają nasze inwestycje deweloperskie.

Przykładem niech będzie powołany przez nas Program Stypendialny dla uczniów na Pradze-Południe, czy też nasze wsparcie, uczestnictwo i organizacja rozmaitych "eventów" kulturalnych i sportowych.

Pilnie śledzimy także inne lokalne atrakcje w dzielnicach, w których prowadzimy inwestycje, organizowane przez Stowarzyszenia i Ludzi, którzy swoją pasją zmieniają charakter naszego miasta.

Wszystkie te wydarzenia (spotkania, spacery, wieczory autorskie, prelekcje, przedstawienia teatralne, warsztaty, kiermasze, konkursy, turnieje), które naszym zdaniem zasługują na uwagę sukcesywnie umieszczamy w zakładce "WYDARZENIA" na naszym Facebook'owym profilu - zachęcamy Państwa do zapoznania sie z nimi: tutaj

(grafika ze strony www.warszawalokalnie.waw.pl)

Uwaga, ta strona używa COOKIES.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij