Grupa Inwest

zadzwoń teraz:

604 751 400

Regulamin

Akceptując Regulamin wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i ofert handlowych drogą elektroniczną od  HM INWEST S.A.

Akceptując Regulamin wyrażam zgodę na przedstawianie mi informacji marketingowych i ofert handlowych przez telefon przez  HM INWEST S.A.

Akceptując Regulamin wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i ofert handlowych drogą elektroniczną od  HB Inwestor Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością s.k.

Akceptując Regulamin wyrażam zgodę na przedstawianie mi informacji marketingowych i ofert handlowych przez telefon przez HB Inwestor Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością s.k.

Administratorem danych osobowych jest HM INWEST S.A. z siedzibą w Warszawie wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000413734 i/lub HB Inwestor Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000441758. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu przetwarzane są, w zależności od wyrażonej zgody, w celu przekazywania informacji handlowych drogą elektroniczną lub telefoniczną (w przypadku pozostawienia adresu e-mail lub numeru telefonu), prowadzenia marketingu bezpośredniego własnych produktów i świadczonych usług (w przypadku pozostawienia adresu). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji w/w celów. Każdej osobie podającej swoje dane osobowe przysługuje prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania.

Uwaga, ta strona używa COOKIES.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij