Grupa Inwest

zadzwoń teraz:

604 751 400

Współpraca z funduszem BGK

Test systemu

Inwestycja Deweloperska Spółki HM INWEST S.A. zrealizowana w latach 2015 - 2017 polegała na budowie budynku mieszkalnego, wielorodzinnego z częścią usługową w prestiżowym miejscu w Katowicach przy ul. Gen. Kazimierza Pułaskiego w Dolinie 3 Stawów. Był to jeden z największych projektów Spółki, który zrealizowany został przy współpracy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego - Funduszem Mieszkań na Wynajem.

W dziewięciokondygnacyjnym budynku znajduje się prawie 150 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej 8.150m2. W parterze budynku zlokalizowano przestrzeń usługową, na pozostałych piętrach mieszkania o zróżnicowanym i atrakcyjnym metrażu oraz rozkładzie. Miejsca parkingowe zapewnia wielostanowiskowy garaż podziemny.

Lokalizacja inwestycji w pobliżu terenów rekreacyjnych, stwarza możliwości do odpoczynku i relaksu. Jednocześnie inwestycja położona jest ok 2 km od ścisłego centrum Katowic w okolicy bardzo dobrze skomunikowanej i zapewniającej swobodny dojazd do wszystkich rejonów miasta.

Cała inwestycja zrealizowana została dla potrzeb Funduszu Mieszkań na Wynajem Banku BGK. Jest to pierwsza w Katowicach nieruchomość zrealizowana w ramach Funduszu Mieszkań na Wynajem, będącego inicjatywą Banku Gospodarstwa Krajowego.

Generalnym Wykonawcą obiektu była firma Eiffage Polska Budownictwo S.A. działająca w ramach jednej z największych grup budowlanych w Europie.

Partnerem przedsięwzięcia był również Alior Bank S.A., który finansował realizację inwestycji.

To już druga zrealizowana przez nas inwestycja w stolicy Górnego Śląska. Nasz pierwszy budynek mieszkalny, wielorodzinny z częścią usługową oraz biurową w centrum Katowic przy ul. Opolskiej 17-19  o łącznej powierzchni użytkowej ok. 3.000m2 zrealizowaliśmy w 2013 roku. 

Sprzyjający klimat inwestycyjny oraz znakomita współpraca z Władzami miasta sprawia, że Katowice są drugim miejscem zaraz po Warszawie, w którym Spółka planuje rozwijać swoją działalność deweloperską. 

 

Uwaga, ta strona używa COOKIES.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij