Grupa Inwest

zadzwoń teraz:

604 751 400

Nagrody i wyróżnienia

news image

Wielka Gala "Polska Przedsiębiorczość 2011"

Organizatorami przedsięwzięcia są: Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług, Naczelna Rada Zrzeszeń Handlu i Usług oraz Europa 2000 Consulting Sp. z o.o.

więcej
news image

Członkostwo Business Centre Club

Od maja 2011 HM INWEST S.A. (dawniej HM Inwest Sp. z o.o.) stała się członkiem prestiżowej organizacji jaką jest istniejący od 1991 r. BUSINESS CENTRE CLUB. Jest to prestiżowy Klub przedsiębiorców i największa w kraju organizacja indywidualnych

więcej
news image

MAZOWIECKA FIRMA ROKU 2010

W dniu 23 października 2010 HM INWEST S.A. (dawniej HM INWEST Sp. z o.o.) została nagrodzona wyróżnieniem "MAZOWIECKA FIRMA ROKU 2010" przyznawanym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego.

więcej
news image

II miejsce w ogólnopolskim rankingu deweloperów dziennika „Rzeczpospolita”

W roku 2005 zostaliśmy wyróżnieni drugim miejscem w ogólnopolskim rankingu deweloperów dziennika Rzeczpospolita. Maksymalną ilość punktów otrzymaliśmy za wzór umowy oraz profesjonalną obsługę klienta z czego jesteśmy szczególnie dumni.

więcej
news image

Członkostwo HM INWEST S.A. (dawniej HM INWEST Sp. z o.o.) w Polskim Związku Firm Deweloperskich

Dnia 26.07.2007 r. firma HM INWEST S.A. (dawniej Sp. z o.o.) stała się członkiem prestiżowej organizacji jaką jest Polski Związek Firm Deweloperskich.

więcej

Uwaga, ta strona używa COOKIES.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij