Wspieramy

Grupa Inwest od początku swojej działalności angażuje się we wspieranie społeczności lokalnych na terenach prowadzonych inwestycji. Chcemy, aby dzielnice, w których prowadzimy nasze inwestycje, rozwijały się i piękniały, a mieszkańcy czuli się bezpiecznie. Miasto to przecież nie tylko budynki i ulice, ale również przestrzeń życia społecznego, więzi międzyludzkich i rozwoju młodych osób.

W 2015 roku powołaliśmy Program Stypendialny dla zdolnych i zaangażowanych społecznie młodych mieszkańców dzielnic, w których prowadzimy inwestycje. Wspieramy również projekty i wydarzenia ważne dla mieszkańców i zgodne z naszą wizją uczestnictwa w tworzeniu przyjaznych miast.

 

Priorytety naszego zaangażowania społecznego:

  1. Rozwój dzieci i młodzieży;

  2. Wzmacnianie więzi społecznych;

  3. Włączanie się w działania na rzecz przyjaznego otoczenia;

  4. Wspieranie lokalnego sportu. 

WSPARCIE LOKALNYCH PROJEKTÓW I WYDARZEŃ

W ramach zaangażowania społecznego Grupa Inwest wspiera lokalne działania o charakterze społecznym, kulturalnym i sportowym, zgodne z priorytetami polityki zaangażowania społecznego Grupy Inwest.

więcej

WSPARCIE OSÓB INDYWIDUALNYCH

Grupa Inwest wspiera młode, zdolne i aktywne osoby z dzielnic, w których prowadzi inwestycje. Głównym działaniem w tym obszarze jest Program Stypendialny. W pewnych przypadkach wspieramy również młode osoby, które nie są uczniami współpracujących z nami szkół.

więcej

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X