Wykończenia
pod klucz

Deer Design

O FIRMIE

Pracownia Architektury Wnętrz DEER DESIGN to miejsce, w którym łączymy pasję do projektowania z doświadczeniem w zakresie usług wykończeniowych. Sprawdzona i niezawodna ekipa budowlana oraz wysokiej jakości materiały wykończeniowe to u nas standard. Uważamy, że podstawą efektownego wykończenia wnętrz jest projekt mieszkania, który powinien być sumą przemyślanych rozwiązań funkcjonalnych i dobrze dobranych dodatków dekoracyjnych.

Programy wykończeniowe DEER DESIGN to przede wszystkim oferta kompleksowa, pozwalająca na zaoszczędzenie czasu, pieniędzy oraz wypracowanie funkcjonalnych rozwiązań służących na lata. W ramach wszystkich tych programów wyselekcjonowaliśmy materiały wykończeniowe najwyższej jakości w odpowiednich kategoriach cenowych, które dzielą się na 3 standardy podstawowe.

Programy to tylko rama, na której się opieramy. Projekt zawsze powstaje indywidualnie i możliwe są wszelkie zmiany materiałowe. W ramach programu „pod klucz” Klient otrzymuje paczkę projektów, wizualizacje, materiały wykończeniowe, nadzór i wykonanie prac budowlanych, usługę dekoracji oraz profesjonalną sesję zdjęciową. Dodatkowo możemy zaprojektować i wykonać meble na wymiar.

 

JAK TO DZIAŁA?

PROGRAM „POD KLUCZ” KROK PO KROKU

Wybór programu „wykończeniowego” → Podpisanie umowy → Projektowanie i wybór materiałów → Prace budowlane → Odbiór kluczy → Dekoracja wnętrza i sesja foto

 

ZALETY PROGRAMU "POD KLUCZ"

• Oszczędność czasu

• Sprawdzone materiały wykończeniowe

• 2-letnia gwarancja

• Kompleksowa i przejrzysta oferta

• Projekty wykonawcze i wizualizacje

• Niezawodna ekipa budowlana

• Oszczędność 15% VAT-u

• Gwarantowany termin realizacji prac

 

 

WYBIERZ PROGRAM DOPASOWANY DO TWOICH POTRZEB

 

SMART LIFE ***

690 zł/m² brutto

Bądź SMART. Zaoszczędź swój czas i pieniądze. Proste i przemyślane rozwiązania na każdą kieszeń.

 

MODERN LIFE ****

990 zł/m² brutto

Nowoczesne rozwiązania i materiały wysokiej jakości. Be Modern!

 

HIGH LIFE *****

1490 zł/m² brutto

Zamieszkaj na NAJwyższym poziomie. Ekskluzywne materiały i niecodzienne rozwiązania.

Ceny programów dotyczą mieszkań powyżej 45 m². W przypadku mieszkań o mniejszym metrażu koszt programów wyceniany jest indywidualnie.

MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z nami!

 

JUSTYNA GRODZKA  - Doradca klienta / Architekt wnętrz

tel: +48 533 325 858 - mail: jgrodzka@deerdesign.pl

 

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X