Wykończenia
pod klucz

redNet

Oferta redNet Dom

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno możliwość skorzystania z indywidualnej pracy z projektantem wnętrz jak również pracę na gotowych pakietach wykończeniowych, które jednak można indywidualizować i miksować ze sobą. Projektujemy i wykańczamy zarówno mieszkania oraz domy, lokale użytkowe jak i komercyjne. Nasi projektanci mogą również zapewnić fachową pomoc na etapie po wykończeniu mieszkania, czy to jeśli chodzi o dobór doposażenia i dodatków przed wprowadzeniem się czy home staging czyli przygotowania nieruchomości do wynajmu lub sprzedaży. Ostatnią gałęzią naszej działalności są działania związane z obsługą techniczną mieszkań i budynków. Szczegóły poszczególnych aspektów naszego funkcjonowania znajdą Państwo poniżej.

Pakiety wykończeniowe

Realizując wykończenia wnętrz, naszym klientom oferujemy cztery pakiety, różniące się między sobą zakresem prac, a także rodzajem zastosowanych materiałów. Rozwiązanie to pozwala na precyzyjne zaplanowanie budżetu, jaki możesz przeznaczyć na remont lub adaptację wnętrza. Programy przygotowaliśmy z myślą o mieszkaniach o powierzchni przekraczającej 45 m2, z jedną łazienką. W lokalach o mniejszym metrażu, prace wyceniamy indywidualnie, na podstawie rzutu mieszkania.

Wykończenie wnętrz w wersji pakietowej dostępne jest w programach: basic, silver, gold oraz platinum. Poszczególne pakiety można ze sobą mieszać, a także uzupełniać o prace z zakresu zmian aranżacyjnych, instalacyjnych oraz o elementy dodatkowe, takie jak tapety, okładziny, zabudowy meblowe czy meble wolnostojące. Prace wykończeniowe realizujemy w oparciu o wysokiej jakości materiały, produkowane przez polskie i światowe marki.

Wykończenie wnętrz mieszkalnych

Wykończenie wnętrz mieszkalnych w pakiecie podstawowym – basic, obejmuje między innymi malowanie ścian i sufitów na biało, podstawowe wyposażenie łazienki, armaturę, glazurę łazienkową oraz terakotę. W ramach pokrycia podłogi w pokojach i przedpokoju proponujemy laminowane panele z listwami. Zakres prac dotyczy również montażu drzwi z ościeżnicami i klamek. Podczas realizacji remontu pomocą służy projektant wnętrz, z którym możecie spotkać się 3 razy po 90 minut.

Szerszym zakresem charakteryzuje się profesjonalne wykończenie wnętrz w programie silver. To opcja dla tych z was, którzy chcą w krótkim czasie i za rozsądną cenę przeprowadzić wszystkie niezbędne prace remontowe. W tym pakiecie otrzymasz dodatkowo możliwość pomalowania ścian farbą lateksową na dowolny kolor, pełne wyposażenie łazienki, obejmujące umywalkę z półpostumentem, WC podwieszane, wannę lub prysznic, a także glazurę w łazience do wysokości 2 metrów.

Nowoczesne wykończenie wnętrz w pakiecie gold i platinum

Nowoczesne wykończenie wnętrz w pakiecie gold to propozycja dla klientów oczekujących najwyższej jakości materiałów oraz pełnego wsparcia projektanta podczas realizacji prac. W tym programie otrzymujesz bowiem nielimitowane spotkania konsultacyjne z projektantem, który służy pomocą przy doborze materiałów czy tworzeniu wymagających rozwiązań przestrzennych. Decydując się na wykończenie wnętrza w wersji gold, możesz także wybrać podłogę drewnianą z systemowymi listwami przypodłogowymi w pokojach.

Pakiet platinum z kolei przeznaczony jest dla najbardziej wymagających klientów, poszukujących nowatorskich rozwiązań projektowych i najwyższej jakości materiałów. Wykończenie wnętrz w tym systemie obejmuje także projekty aranżacji mieszkania, dostosowane do twoich oczekiwań oraz wyszukanego gustu. W wersji platinum otrzymujesz między innymi glazurę do pełnej wysokości pomieszczenia w łazience i WC, panele laminowane, winylowe lub deskę trójwarstwową w pomieszczeniach. Masz także szeroki wybór farb lateksowych do ścian, w kolorach średnio i wysoko napigmentowanych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, obejmującą profesjonalne wykończenie wnętrz w pakietach. Niezależnie od wersji programu, na którą się zdecydujesz, możesz poszerzyć zakres prac o elementy dodatkowe, takie jak zabudowy meblowe, oświetlenie czy niestandardowe doposażenie. Zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, a także zaproponujemy rozwiązania dopasowane do twoich indywidualnych oczekiwań oraz budżetu, jaki chcesz przeznaczyć na aranżację mieszkania.

Korzyści płynące z korzystania z usług redNET

Przykładowe realizacje

Do pobrania

Pobierz katalog wykończenia BASIC

Pobierz katalog wykończenia SILVER

Pobierz katalog wykończenia GOLD

Pobierz katalog wykończenia PLATINUM

Pobierz katalog

Dane kontaktowe

 

Aleksandra Kurczewska - tel.  504 122 175 - aleksandra.kurczewska@rednetproperty.com

Ewelina Jankowska - tel.  519 464 589 - ewelina.jankowska@rednetproperty.com

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X