Wykończenia
pod klucz

redNet

Oferta redNet Dom

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno możliwość skorzystania z indywidualnej pracy z projektantem wnętrz jak również pracę na gotowych pakietach wykończeniowych, które jednak można indywidualizować i miksować ze sobą. Projektujemy i wykańczamy zarówno mieszkania oraz domy, lokale użytkowe jak i komercyjne. Nasi projektanci mogą również zapewnić fachową pomoc na etapie po wykończeniu mieszkania, czy to jeśli chodzi o dobór doposażenia i dodatków przed wprowadzeniem się czy home staging czyli przygotowania nieruchomości do wynajmu lub sprzedaży. Ostatnią gałęzią naszej działalności są działania związane z obsługą techniczną mieszkań i budynków. Szczegóły poszczególnych aspektów naszego funkcjonowania znajdą Państwo poniżej.

Realizując wykończenia wnętrz, naszym klientom oferujemy pakiety, różniące się między sobą zakresem prac, a także rodzajem zastosowanych materiałów. Rozwiązanie to pozwala na precyzyjne zaplanowanie budżetu, jaki możesz przeznaczyć na remont lub adaptację wnętrza. Programy przygotowaliśmy z myślą o mieszkaniach o powierzchni przekraczającej 47 m2, z jedną łazienką. W lokalach o mniejszym metrażu, prace wyceniamy indywidualnie, na podstawie rzutu mieszkania.

Wykończenie w wersji pakietowej dostępne jest w programach: COMFORT, SILVER, GOLD, PAKIET INDYWIDUALNY. Poszczególne pakiety można ze sobą mieszać, a także uzupełniać o prace z zakresu zmian aranżacyjnych, instalacyjnych oraz o elementy dodatkowe, takie jak tapety, okładziny, zabudowy meblowe czy meble wolnostojące. Prace wykończeniowe realizujemy w oparciu o wysokiej jakości materiały, produkowane przez polskie i światowe marki. Zachęcamy do zapoznania się z założeniami wykończeniowymi w ramach wybranego pakietu.

Niezależnie od wersji programu, na którą się zdecydujesz, możesz poszerzyć zakres prac o elementy dodatkowe czy niestandardowe doposażenie. Zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, a także zaproponujemy rozwiązania dopasowane do twoich indywidualnych oczekiwań oraz budżetu, jaki chcesz przeznaczyć na aranżację mieszkania. Cena uzależniona jest od metrażu mieszkania.

 

 

PAKIET COMFORT polecamy klientom chcącym zaaranżować swoje mieszkanie na własny użytek jak również na wynajem. Pomożemy Ci wykończyć mieszkanie w taki sposób, że nie będziesz musiał rezygnować ze swoich marzeń i potrzeb.

Materiały stosowane w PAKIECIE SILVER są wysokiej jakości, a nasze profesjonalne wykonawstwo oszczędzi Tobie konieczności angażowania się w nadzór nad pracami wykończeniowymi.

PAKIET GOLD umożliwi Ci realizację nowoczesnych i różnorodnych rozwiązań z zakresu wykończenia wnętrz. Oryginalne wzornictwo i wysoka jakość materiałów pozwolą stworzyć nowoczesne i ciekawie zaaranżowane wnętrza. Zrealizujemy in-
nowacyjny projekt wg. Twoich oczekiwań!

W PLATINUM INDIVIDUAL przygotujemy projekt wnętrza w oparciu o Twoje indywidualne potrzeby i oczekiwania. Dostarczymy najwyższej jakości produkty i rozwiązania wykończeniowe od renomowanych producentów, dostępne nie tylko w Polsce, ale również zagranicą.

Korzyści płynące z korzystania z usług redNET:

Przykładowe realizacje

Pobierz folder wykończenia wnętrz

Dane kontaktowe

Aleksandra Kurczewska - tel.  504 122 175 - aleksandra.kurczewska@rednetproperty.com

Ewelina Jankowska - tel.  519 464 589 - ewelina.jankowska@rednetproperty.com

redNet Dom Sp. z o.o. | ul. Trójpole 7B | 61-693 Poznań

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X