Wykończenia
pod klucz

redNet

Oferta redNet Dom

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno możliwość skorzystania z indywidualnej pracy z projektantem wnętrz jak również pracę na gotowych pakietach wykończeniowych, które jednak można indywidualizować i miksować ze sobą. Projektujemy i wykańczamy zarówno mieszkania oraz domy, lokale użytkowe jak i komercyjne. Nasi projektanci mogą również zapewnić fachową pomoc na etapie po wykończeniu mieszkania, czy to jeśli chodzi o dobór doposażenia i dodatków przed wprowadzeniem się czy home staging czyli przygotowania nieruchomości do wynajmu lub sprzedaży. Ostatnią gałęzią naszej działalności są działania związane z obsługą techniczną mieszkań i budynków. Szczegóły poszczególnych aspektów naszego funkcjonowania znajdą Państwo poniżej.

Realizując wykończenia wnętrz, naszym klientom oferujemy pakiety, różniące się między sobą zakresem prac, a także rodzajem zastosowanych materiałów. Rozwiązanie to pozwala na precyzyjne zaplanowanie budżetu, jaki możesz przeznaczyć na remont lub adaptację wnętrza. Programy przygotowaliśmy z myślą o mieszkaniach o powierzchni przekraczającej 47 m2, z jedną łazienką. W lokalach o mniejszym metrażu, prace wyceniamy indywidualnie, na podstawie rzutu mieszkania.

Poszczególne pakiety można ze sobą mieszać, a także uzupełniać o prace z zakresu zmian aranżacyjnych, instalacyjnych oraz o elementy dodatkowe, takie jak tapety, okładziny, zabudowy meblowe czy meble wolnostojące. Prace wykończeniowe realizujemy w oparciu o wysokiej jakości materiały, produkowane przez polskie i światowe marki. Zachęcamy do zapoznania się z założeniami wykończeniowymi w ramach wybranego pakietu.

Niezależnie od wersji programu, na którą się zdecydujesz, możesz poszerzyć zakres prac o elementy dodatkowe czy niestandardowe doposażenie. Zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, a także zaproponujemy rozwiązania dopasowane do twoich indywidualnych oczekiwań oraz budżetu, jaki chcesz przeznaczyć na aranżację mieszkania. Cena uzależniona jest od metrażu mieszkania.

Korzyści płynące z korzystania z usług redNET:

Przykładowe realizacje

Pobierz folder wykończenia wnętrz

Zobacz katalog wykończenia wnętrz

Dane kontaktowe

Aleksandra Kurczewska - tel.  504 122 175 - aleksandra.kurczewska@rednetproperty.com

Ewelina Jankowska - tel.  519 464 589 - ewelina.jankowska@rednetproperty.com

redNet Dom Sp. z o.o. | ul. Trójpole 7B | 61-693 Poznań

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X