Grupa Inwest

zadzwoń teraz:

604 751 400

Wykończenie pod klucz

Decoroom


O firmie

Decoroom jest pracownią architektury wnętrz działającą na rynku od 7 lat. Na swoim koncie ma już ponad 1000 realizacji i wciąż bardzo intensywnie się rozwija. Zespół tworzy 14 architektów i 52 ekipy wykończeniowe o szerokim doświadczeniu zarówno w projektach indywidualnych, jak i w pracy przy dużych projektach mieszkaniowych.
 

Dlaczego Decoroom?

Największą zaletą firmy Decoroom jest jej kompleksowość. W jednym miejscu otrzymują Państwo projekt, materiały najwyższej jakości, sprawdzone ekipy wykończeniowe oraz nadzór nad pracami w osobie koordynatora, a także architekta. Na wszystkie prace wykonane z Decoroom otrzymują Państwo także gwarancję jakości wykończenia.
Główne atuty oferty wykończenia „pod klucz” firmy Decoroom to:

 • niższy koszt VATu - 8% zamiast 23%
 • najwyższej jakożci materiały renomowanych producentów
 • gwarancja 24 miesiące
 • fachowa pomoc projektanta podczas aranżacji wnętrz
 • przygotowanie wizualizacji 3D łazienki w cenie pakietu
 • profesjonalny nadzór nad realizacją prac wykończeniowych
 • gwarantowany termin wykonania
 • przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy dzięki kompleksowym pakietom aranżacyjnym.

 
Jak wygląda współpraca z Decoroom?

Biuro Decoroom, a także Showroom mieszczą się w dobrze skomunikowanym centrum miasta. Po początkowych rozmowach z działem doradców klienta, stworzeniu wstępnej koncepcji i określeniu budżetu, opiekę nad Państwem przejmuje architekt prowadzący. To z nim w naszym Showroomie możecie Państwo wybierać wszystkie elementy wykończenia mieszkania. Od desek podłogowych, płytek i gresów po kolory ścian, drzwi, oświetlenie i klamki. Wybranie materiałów i akceptacja projektu to etap po którym do działania przystępuje koordynator i ekipy wykończeniowe. Dzięki opiece koordynatora i architekta macie Państwo kontrolę nad tym co dzieje się w mieszkaniu, oszczędzacie czas, a w przypadku pytań specjalistów z bogatą wiedzą i doświadczeniem.
 

Pakiety

Największym atutem Decoroom są przygotowane przez zespół architektów i dekoratorów wnętrz specjalne pakiety wykończeniowe, w których znajdziecie Państwo materiały wykończeniowe znanych producentów.
Architekci pomogą Państwu dobrać materiały do danego wnętrza, zaproponują ciekawe i funkcjonalne rozwiązania. Nie musicie Państwo tracić czasu na szukanie asortymentu w sklepach. W biurze Showroom dobrane zostaną podłogi, płytki, drzwi i sanitariaty.
Nie ma żadnych ukrytych kosztów. Cena jednostkowa za m2 zawiera wszystkie koszty konieczne do wykonania usługi.

Pakiet Standard

Pakiet Standard, to pakiet w którym zgromadzone są wysokiej jakości produkty w konkurencyjnej cenie, pozwalające urządzić mieszkanie ze smakiem przy stosunkowo niskich kosztach. 

Pakiet Premium

Pakiet Premium przygotowany został dla wymagających klientów, ceniących wysoką jakość materiałów, nowoczesny design i wysmakowane detale. Szczególnie polecany osobom, które kupiły mieszkanie w stanie surowym lub z rynku wtórnego.

Pakiet VIP

Prestiżowy pakiet dla klientów poszukujących luksusu, elegancji, wyrafinowanego stylu i najwyższej jakości materiałów. Pakiet ten dedykowany jest osobom, które oczekują od Decoroom nietypowych, nowatorskich rozwiązań i świeżych pomysłów.

Pakiet Indywidual
Indywidualne, szyte na miarę rozwiązania dopasowane do potrzeb klientów poszukujących własnego, niepowtarzalnego stylu. W ramach współpracy przy tym pakiecie mają Państwo możliwość wyboru jednego z trzech wariantów projektowych:

 • koncepcyjnego
 • kompleksowego
 • kompleksowego z wykończeniem pod klucz.