Grupa Inwest

zadzwoń teraz:

604 751 400

Nagrody i wyróżnienia

news image

Certyfikat Rzetelnej Firmy

Po raz kolejny dnia 19 maja 2014 r. otrzymaliśmy Certyfikat Rzetelnej Firmy. Certyfikat Rzetelności, to świadectwo wiarygodności, transparentności oraz rzetelności płatniczej firmy.

więcej
news image

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

W styczniu 2014 roku HM INWEST S.A. otrzymała Certyfikat Wiarygodności Biznesowej za wyniki finansowe osiągnięte w 2012 roku.

więcej
news image

Konkurs

W dniu 23 listopada 2013 Spółka HM INWEST S.A. została laureatem konkursu "Orły Polskiego Budownictwa" organizowanego w ramach Narodowego Programu Promocji POLSKA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ 2020.

więcej
news image

Jakość Roku 2012

Nagroda w konkursie organizowanym przez Dziennik GAZETA PRAWNA. Powyżej zdjęcie prezesa Piotra Hofmana dumnie odbierającego nagrodę.

więcej
news image

Rzetelna Firma

Dnia 16 maja 2012r. otrzymaliśmy Certyfikat Rzetelnej Firmy. Certyfikat Rzetelności, to świadectwo wiarygodności, transparentności oraz rzetelności płatniczej firmy.

więcej
news image

Otrzymaliśmy Tytuł Gazeli Biznesu 2011

Ranking Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. I edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku.

więcej
news image

Medal Europejski

Business Centre Club, przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Honorowym Patronacie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego z siedziba w Brukseli jest organizatorem niekomercyjnego ogólnopolskiego przedsięwzięcia pn. MEDAL EUROPEJSKI.

więcej

Uwaga, ta strona używa COOKIES.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij