Konkurs

Drodzy Studenci i Absolwenci,
Jako Grupa Inwest mamy przyjemność ogłosić pierwszą edycję konkursu na najlepszą pracę dyplomową poświęconą nowoczesnym technologiom w budownictwie mieszkaniowym.

W ramach konkursu do wygrania będą atrakcyjne nagrody finansowe: pula nagród to 20 000 zł, a na zwycięzcę oprócz tego czeka także płatny staż w naszej grupie kapitałowej. 

Grupa Inwest jest obecna w kilku miastach Polski, stąd postanowiliśmy zaadresować ów konkurs do Studentów/Absolwentów Uczelni zlokalizowanej w jednym z nich. Zdecydowaliśmy się na Poznań, gdzie działamy od kilku lat realizując inwestycje deweloperskie.

Chcemy aby pierwsza edycja była swego rodzaju wstępem do rozszerzenia konkursu na kolejne miasta w następnych latach. Zależy nam aby temat budownictwa mieszkaniowego, tak przecież ważny jeśli chodzi o rozwój naszego kraju, cieszył się coraz większym zainteresowaniem.

Pragniemy aby temat konkursu, czyli „Nowoczesne technologie w budownictwie mieszkaniowym” został potraktowany szeroko. Stąd obok prac o tematyce technicznej zgłaszać można także te poświęcone innym istotnym aspektom budownictwa mieszkaniowego, w tym odnoszące się do kwestii ekonomicznych, prawnych czy organizacyjnych. Warto zauważyć, że wdrażanie nowych technologii w budownictwie, w tym także mieszkaniowym, to zagadnienie wielowymiarowe. Wymaga ono wysokiej jakości wiedzy inżynierskiej, menadżerskiej czy tej z zakresu regulacji i przepisów. 

Udział w konkursie jest zatem otwarty dla każdego, kto pisząc swoją pracę dyplomową w sposób ciekawy i nowatorski odniesie się do wymienionych wyżej zagadnień (jednego z nich, kilku lub wszystkich). 

Do konkursu zgłaszać można prace dyplomowe (licencjackie, inżynierskie, magisterskie) obronione na Politechnice Poznańskiej w roku akademickim 2020/2021.

Prace należy wysyłać na adres konkurs@grupainwest.pl wraz ze skanem odręcznie podpisanego formularza zgłoszeniowego (załącznik I). Wysłanie pracy oznacza akceptację regulaminu konkursu (załącznik II). 

Prace można nadsyłać od 20 kwietnia do 30 września 2021 roku. 

Mamy przyjemność poinformować, że informacja o konkursie na najlepsze prace dyplomowe poświęcone nowoczesnym technologiom w budownictwie mieszkaniowym znalazła się na stronie Banku Inicjatyw Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców poświęconej współpracy nauki z biznesem. 

Cieszymy się, że ta inicjatywa nabiera rozgłosu i może stać się przykładem dla innych przedsiębiorców zainteresowanych kooperacją ze światem akademickim.

Tekst Prezesa Piotra Hofmana poświęcony konkursowi oraz idei współdziałania nauki z biznesem umieszczony na stronie Banku Inicjatyw znajduje się pod poniższym linkiem.- gorąco zachęcamy do lektury:

https://naukaibiznes.rzecznikmsp.gov.pl/nauka-biznes-bank-inicjatyw/

 

 FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (załącznik I)

 

 REGULAMIN KONKURSU (załącznik II)

 

 

 

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X