Nowa inwestycja na mapie Poznania - Symfonia Ptasia 28!

Już wkrótce rozpoczynamy nowy projekt mieszkaniowy, który z pewnością oczaruje wszystkich miłośników przyrody i komfortowego życia - Symfonia Ptasia 28.

Planowany start inwestycji przypada na przełom III i IV kwartału bieżącego roku, więc już teraz możesz rozpocząć swoje przygotowania!

 

Odwiedź naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej i być na bieżąco z najnowszymi informacjami: https://ptasia28.pl/

 

Już dziś możesz zapisać się do formularza kontaktowego i otrzymać wyjątkową ofertę przedsprzedaży drogą mailową. 

 

 Formularz kontaktowy znajduje się na spodzie strony internetowej https://ptasia28.pl/

 

Symfonia Ptasia 28  to wyjątkowe miejsce, gdzie harmonia z naturą spotyka się z nowoczesnym designem. Położenie w bliskim sąsiedztwie Lasku Marcelińskiego! Dodatkowo, bliskość Stadionu Poznań daje możliwość korzystania z licznych wydarzeń sportowych i kulturalnych.  Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności przyszłych mieszkańców, którzy chcą cieszyć się pięknem Poznania w komfortowych warunkach.

 

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X