Rozpoczęcie budowy Jasielska !

Jesteśmy pełni ekscytacji ogłaszając, że prace nad naszą nową inwestycją mieszkaniową w Poznaniu, JASIELSKA 8C, są już w pełnym toku!

To niepowtarzalna okazja, ponieważ w ramach tej inwestycji powstanie łącznie 374 mieszkań o różnych metrażach i rozkładach. Zapraszamy już dziś do zapoznania się z naszym pierwszym etapem, który składa się z 166 lokali mieszkalnych o 1-5 pokojach. Więcej informacji na stronie https://jasielska8c.pl/!

Etap przedsprzedaży prawie się kończy, a co za tym idzie, jest to ostatni moment na skorzystanie z naszych atrakcyjnych promocji i zakupu mieszkania w tej wyjątkowej lokalizacji. Nie zwlekaj dłużej i dołącz do naszej rozwijającej się społeczności! 

Szczegółowe informacje do uzyskania pod nr telefonu +48 882 818 848! Zapraszamy do naszego biura sprzedaży znajdującego się przy ulicy Czesława Niemena 5, 61-131 Poznań. Nasz zespół jest gotowy, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i umówić się na spotkanie. 

Nie trać czasu i umów się już dziś. Mamy wiele atrakcyjnych ofert, które spełnią Twoje marzenia o wymarzonym mieszkaniu! 

Inwestycja objęta programem BEZPIECZNY KREDYT 2%! 

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X