Ważne informacje dotyczące pracy firmy

W trosce o Państwa komfort, bezpieczeństwo i zdrowie, chcielibyśmy poinformować o kilku ważnych elementach związanych z obecnym działaniem Grupy Inwest.

Szanowni Państwo,

Mamy do czynienia z sytuacją wyjątkową, dla wszystkich nową i niespodziewaną.

Jako doświadczony deweloper, istniejący na rynku od 24 lat, którego stabilność potwierdza obecność na głównym parkiecie GPW, pragniemy Państwa zapewnić, że podchodzimy do tematu bardzo poważnie i traktujemy problemy związane z koronawirusem, jako duże wyzwanie dla całej branży. Dlatego też stale monitorujemy rozwój sytuacji i staramy się na bieżąco reagować i minimalizować przyszłe, negatywne skutki epidemii.

Jednocześnie, pragniemy Państwa zapewnić, iż dołożymy wszelkich starań, aby nasze inwestycje były realizowane zgodnie z terminami zawartymi w umowach.

Na dzień dzisiejszy wszystkie prace budowlane przebiegają sprawnie, zgodnie z ustalonym harmonogramem i nie przewidujemy żadnych opóźnień w terminach zakończenia prowadzonych przez nas inwestycji.

Wychodząc naprzeciw Klientom, którzy planują zakup mieszkania w naszych inwestycjach, informujemy, iż istnieje możliwość zdalnego zawarcia umowy rezerwacyjnej i dostarczania wszystkich dokumentów drogą elektroniczną.

Rozumiemy także sytuację Klientów oczekujących na wydanie decyzji kredytowej, dlatego też pragniemy poinformować, że każdy wniosek o przedłużenie rezerwacji będzie przez Nas rozpatrzony pozytywnie, tak żeby, każdy mógł w optymalnym czasie uzyskać pozytywne dla siebie decyzje.

Pragniemy również Państwa poinformować, iż w przypadku inwestycji zakończonych wydania lokali odbywają się na bieżąco.

Jesteśmy partnerem, który dba o komfort podejmowanych decyzji i bezpieczeństwo naszych Klientów jest dla Nas najistotniejsze.

Dlatego też pozostajemy cały czas do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami Klienta poprzez live chat dostępny na stronie internetowej.

Biuro Grupy Inwest oraz Biura sprzedaży, funkcjonują jak zwykle, godziny otwarcia nie uległy zmianie. Jednakże bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny, w celu umówienia indywidualnego spotkania z naszymi doradcami.

Życzymy Państwu zdrowia i spokoju.

Zarząd i Pracownicy

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X