Stypendysta Grupy Inwest najlepszym rowerzystą na Mazowszu!

Nasz stypendysta Sebastian Borowski wspaniale zakończył sezon 2017 zdobywając miano najlepszego rowerowego młodzieżowca na Mazowszu i białą koszulkę w konkursie MazoviaMasters!

Z radością informujemy, że w tym roku w wyścigach rowerowych udało mu się zdobyć między innymi 7 pucharów za pierwsze miejsce, 7 za drugie i 3 za trzecie miejsce. W Memoriale Stanisława Królaka 2017 - ogólnopolskim prestiżowym wyścigu szosowym z długoletnią tradycję - Sebastian zajął 12 miejsce. Wszystkie te sukcesy bardzo nas cieszą.

Gratulujemy Sebastianowi i życzymy kolejnych rowerowych sukcesów!

Grupa Inwest od lat wspiera młode, zaangażowane osoby przyznając stypendia. W ten sposób chcemy realizować naszą misję budowania przyjaznych miast. Chcemy inwestować nie tylko w budynki, ale również w więzi pomiędzy mieszkańcami, a także w młodych liderów. Młode osoby, które już teraz wykazują się wysiłkiem wkładanym w swój rozwój i w służbę drugiemu człowiekowi, w przyszłości z pewnością będą liderami pozytywnych zmian w mieście. Takie postawy trzeba promować, a młodzież wspierał w ich pracy nad sobą.

Chcesz poznać naszych stypendystów i zasady działania Programu Stypendialnego Grupy Inwest wejdż na: http://grupainwest.pl/odpowiedzialnosc/stypendium

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X