Nova Praga - Osiecka

Nova Praga - Osiecka

Opis
inwestycji

Osiecka to elegancki, nowoczesny budynek wielorodzinny z lokalami usługowymi w części parteru, zlokalizowany na Pradze Południe, przy ulicy Osieckiej, w odległości ok. 100 m od ulicy Grochowskiej. Budynek został zaprojektowany z myślą o wygodzie jego mieszkańców. Inwestycja charakteryzuje się nowoczesną bryłą o przyjaznych proporcjach oraz elewacją, w której dominuje jasny tynk oraz elementy ocieplające elewację. Architektura wyróżni się dopracowanymi detalami odróżniającymi korzystnie obiekt od otaczającej przestrzeni. Budynek łączy estetyczne walory współczesnej architektury z optymalną funkcjonalnością wnętrz i wysokim standardem wykończenia.

Struktura
Budynku i Mieszkań

Charakter zabudowy inwestycji wpisuje się w pobliski klimat i estetyką najbliższego otoczenia. Użycie najlepszych materiałów budowlanych i wykończeniowych gwarantuje komfortową, długoletnią eksploatację.

  • kameralna inwestycja - tylko 42 lokale mieszkalne
  • funkcjonalne układy mieszkań od 32m2 do 86m2
  • do mieszkań na parterze przynależy ogródek lub balkon do mieszkań na piętrach I-IV
  • dwa lokale usługowe na parterze
  • wygodna hala garażowa
  • przestronne pomieszczenie na rowery
  • nowoczesna architektura budynku
  • budynek dostosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych
  • monitoring - system kamer zewnętrznych
  • zielony teren wspólny
Nova Praga - Osiecka

Lokalizacja

Inwestycja Osiecka zlokalizowana jest na działce przy ul. Osieckiej 53 w Warszawie, na terenie Dzielnicy Praga Południe, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i wielorodzinnej. Spokojna okolica pozwoli każdemu odnaleźć ciszę, a w wolnej chwili wybrać się na spacer do pobliskiego parku. Jednocześnie dobre połączenie drogowe i dostęp do komunikacji miejskiej dają możliwość sprawnego dojazdu do Centrum miasta czy miejsca pracy. Liczne linie autobusowe pozwolą  dojechać do centrum w 20 minut, nieco krócej potrwa dojazd tramwajem. Zwolennicy własnych aut mogą wybrać kilka dogodnych tras, aby dotrzeć w każdy zakątek Warszawy. W pobliżu poza terenami zielonymi, rekreacyjnymi czy obiektami sportowymi, znajdują się także sklepy, centrum świeżych warzyw owoców i naturalnych produktów, jak również większe obiekty handlowe.

Znajdź
Mieszkanie

Piętro

Pokoje

Status

szukaj

reset

Numer mieszkania

Piętro

Metraż

Metraż
dodatkowy

Ilość
pokoi

Cena brutto
w PLN

Status

Karta
mieszkania 2D

Karta
mieszkania 3D

14 icon icon
39 icon icon
Przepraszamy, brak mieszkań w podanym kryterium wyszukiwania.

MIEJSCA POSTOJOWE / KOMÓRKI LOKATORSKIE

Rodzaj

Cena Uwagi

miejsca pojedyńcze

39 900,00 zł miejsce pojedyńcze
     

 

Dziennik
Budowy

2020-06-29

Dostawa i montaż platform parkingowych na częściach wspólnych, wykonanie terenów zewnętrznych.

2020-04-21

Wykonanie tynków w lokalach mieszkalnych, wykonanie instalacji podposadzkowych sanitarnych i elektrycznych, wykonanie szlicht, montaż urządzeń kotłowni, położenie gresów na częściach wspólnych, wykonanie zabudów g-k klatki schodowej.

2020-03-16

Wykonanie elewacji zewnętrznej bez poziomu parteru oraz dostawa i montaż stolarki okiennej

2020-01-09

Zakończono wykonanie pokrycia dachu, trwają prace przy wykonaniu elewacji budynku, kończymy montaż stolarki okiennej oraz trwają prace wewnętrzne.

2019-08-19

Zalewamy strop nad 2 kondygnacją naziemną.

2019-05-30

Wykonywanie poziomu -1 budynku

Harmonogram
Prac

Pierwszy etap - WYKONANO

Zakup nieruchomości wraz z zakupem projektu budowlanego i praw do realizacji przedsięwzięcia deweloperskiego 60 % oraz organizacja placu budowy, ogrodzenie i zdjęcie humusu.

Drugi etap - WYKONANO

Zakup nieruchomości wraz z zakupem projektu budowlanego i praw do realizacji przedsięwzięcia deweloperskiego 40 % oraz zabezpieczenie wykopu i roboty ziemne.

Trzeci etap - WYKONANO

Wykonanie stanu „0” budynku (strop nad garażem podziemnym) oraz wykonanie instalacji kanalizacji podposadzkowej w garażu podziemnym oraz wykonanie konstrukcji I i II kondygnacji (strop nad parterem i strop nad I piętrem)

Czwarty etap - WYKONANO

Wykonanie konstrukcji III i IV i V kondygnacji (strop nad II i III i IV piętrem)

Piąty etap - WYKONANO

Wykonanie pokrycia dachu wraz z wymurowaniem kominów dachowych oraz montaż pionów wod-kan i c.o. oraz montaż poziomów instalacji wodkan na parterze oraz okablowanie instalacją elektryczną lokali mieszkalnych (bez montażu osprzętu i rozdzielnic)

Szósty etap - WYKONANO: luty 2020

Wykonanie elewacji zewnętrznej bez poziomu parteru oraz dostawa i montaż stolarki okiennej

Siódmy etap - WYKONANO: kwiecień 2020

Wykonanie tynków w lokalach mieszkalnych, wykonanie instalacji podposadzkowych sanitarnych i elektrycznych, wykonanie szlicht, montaż urządzeń kotłowni, położenie gresów na częściach wspólnych, wykonanie zabudów g-k klatki schodowej

Ósmy etap - WYKONANO: lipiec 2020

Dostawa i montaż platform parkingowych na częściach wspólnych, wykonanie terenów zewnętrznych. Zakończenie wszystkich prac i zgłoszenie budynku do użytkowania do Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego

Dokumenty

Przepraszamy, brak wprowadzonych danych. Proszę odwiedzić naszą stronę za jakiś czas.

Skontaktuj się
z nami

Biuro sprzedaży - Grupa Inwest

Beata Bobkiewicz

Fabryczna 5
00-446 Warszawa

tel. 604 751 400
e-mail: kontakt@grupainwest.pl

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X