Lider Polskiego Biznesu za 2016 rok (nominacja)

Z przyjemnością informujemy, że Kapituła Konkursu Lider Polskiego Biznesu prowadzonego przez Business Centre Club przyznała GRUPIE INWEST wyróżnienie w postaci Nominacji do Złotej Statuetki LIDER POLSKIEGO BIZNESU 2016.

czytaj więcej

Certyfikat JAKOŚĆ ROKU Wybór Polaków 2016

Z przyjemnością informujemy o przyznaniu rekomendacji Spółce HM INWEST S.A. do Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU® Wybór Polaków 2016.

czytaj więcej

Grupa Inwest - II miejsce w kategorii najlepsza inwestycja w Warszawie

Z przyjemnością informujemy, że nasza inwestycja przy ul. Garibaldiego 5 (Rondo Wiatraczna) otrzymała II miejsce w kategorii najlepsza inwestycja w Warszawie.

czytaj więcej

Lider Polskiego Biznesu za 2015 rok.

Z wielką przyjemnością informujemy, że Spółka HM INWEST S.A. otrzymała nominację do Tytułu Lidera Polskiego Biznesu za rok 2015, przyznawanego przez Business Centre Club.

czytaj więcej

Firma Dobrze Widziana

W listopadzie 2015 roku Spółka HM INWEST S.A. otrzymała tytuł „Firmy Dobrze Widzianej” przyznawany przez Business Centre Club.

czytaj więcej

Lider Polskiego Biznesu za 2014 rok

W styczniu 2015 roku Spółka HM Inwest S.A., należąca do konsorcjum Grupa Inwest otrzymała wyróżnienie w prestiżowym konkursie Lider Polskiego Biznesu, organizowanej przez Business Centre Club.

czytaj więcej

Certyfikat Wiarygodności Dewelopera Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa dla HM INWEST S.A.

Po raz trzeci z rzędu w sierpniu 2014 roku HM Inwest S.A. otrzymała Certyfikat Wiarygodności Dewelopera przyznawany przez niezależną kapitułę Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa.

czytaj więcej

Złota siódemka handlowo-usługowa

W lipcu 2014 roku HM INWEST S.A. trafiła do grona ZŁOTEJ SIÓDEMKI HANDLOWO-USŁUGOWEJ w kategorii DEWELOPER za ofertę mieszkań na najwyższym poziomie, najlepszą jakość oraz technologię wykonania. Organizatorem konkursu jest TVEXPO.

czytaj więcej

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X