Certyfikat JAKOŚĆ ROKU Wybór Polaków 2016

Z przyjemnością informujemy o przyznaniu rekomendacji Spółce HM INWEST S.A. do Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU® Wybór Polaków 2016.

Impulsem do jego przyznania stały się pozytywne opinie rynkowe o realiowanych przez nas inwestycjach, a także polityka jakościowa stosowana w naszej działalności. Co więcej popularność GRUPY INWEST obrazuje zaufanie jakim cieszy się nasza firma.

Przyznanie godła JAKOŚĆ ROKU® Wybór Polaków 2016 ma przekaz ten wzmacniać rekomendując Klientom wybór mieszkań wysokiej jakości.

Nagroda została przyznana przez Fundację Qualitas Europejskie Centrum Promocji Dobrych Praktyk Biznesowych, która za cel postawiła sobie szerzenie wiedzy o projakościowym podejściu w prowadzeniu biznesu. Fundacja wspiera polskie przedsiębiorstwa w dążeniu do doskonalenia działalności oraz promuje dobre praktyki mające na celu zwiększanie wartości ich produkcji oraz usług.

Przyznanie nagrody to dla nas ogromne wyróżnienie. Na jego zdobycie mają bowiem szanse jedynie wyjątkowe przedsiębiorstwa, instytucje oraz jednostki badawczo-rozwojowe, które odznaczają się najwyższą jakością, innowacyjnością lub proekologicznym nastawieniem. 

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X