Certyfikat Wiarygodności Dewelopera Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa dla HM INWEST S.A.

Po raz trzeci z rzędu w sierpniu 2014 roku HM Inwest S.A. otrzymała Certyfikat Wiarygodności Dewelopera przyznawany przez niezależną kapitułę Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa.

Poprzednio Spółka (wówczas HM Inwest Sp. z o.o.) została uhonorowana tym zaszczytnym tytułem w czerwcu 2008 roku oraz w październiku 2010 roku.

Certyfikat przyznawany jest od 1999 roku. Deweloper, który ubiega się o uzyskanie tego wyróżnienia jest sprawdzany przez grono niezależnych ekspertów. Firmy weryfikowane są pod kątem prawnym i ekonomiczno-finansowym. Eksperci oceniają także rzetelność wykonawczą spółek. Ubieganie się o certyfikat jest dobrowolne, ale stawiane firmom wymagania regulaminowe sprawiają, że tylko nieliczne przystępują do procesu certyfikacyjnego. Polski Związek Pracodawców Budownictwa monitoruje ich działalność, zobowiązując do przekazywania co pół roku bieżących informacji o sytuacji finansowej firmy, a także o wszystkich zdarzeniach mających wpływ na jej wiarygodność.

Cieszymy się z uzyskania Certyfikatu Wiarygodności Dewelopera, gdyż jest to świadectwo rzetelności firmy i docenienie dotychczasowej jej działalności. Jest to również, przede wszystkim, bardzo istotny miernik referencji developera, swoisty drogowskaz wyboru dla Klienta, który szukając mieszkania, musi wybierać spośród ofert kilkudziesięciu firm.

KRYTERIA PRZYZNANIA CERTYFIKATU: 

  • Utrwalona pozycja na rynku
  • Rzetelność wykonawcza 
  • Gwarancje finansowe dla Klienta 
  • Dobra i stabilna sytuacja ekonomiczno-finansowa Firmy 
  • Bezpieczeństwo prawne 

W pełni zmobilizowani niewątpliwymi sukcesami, staramy się sprostać stawianym nam wyzwaniom i realizujemy wciąż nowe obiekty, które z pewnością zadowolą Państwa wymagania

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X