Firma Dobrze Widziana za 2016 rok

Z przyjemnością informujemy, że z końcem 2016 roku GRUPA INWEST znalazła się w gronie laureatów VII edycji konkursu Firma Dobrze Widziana za 2016 rok organizowanego przez Business Centre Club.

Celem konkursu Firma Dobrze Widziana jest promowanie firm, które prowadzą biznes społecznie odpowiedzialny oraz szerzą wiedzę na temat społecznej odpowiedzialności biznesu i skutecznych metod komunikowania o prowadzonej przez firmę działalności społecznej.

Istotnym elementem podlegającym ocenie jest polityka firmy wobec pracowników, w tym przestrzeganie zasad równouprawnienia, narzędzia i procedury wewnętrzne sprzyjające wyrównywaniu szans zawodowych kobiet i mężczyzn; oceniana będzie także skuteczność oraz metody komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej firmy nt. jej społecznie odpowiedzialnych działań.

Konkurs miał charakter ogólnokrajowy. Honorowy patronat nad VII edycją konkursu Firma Dobrze Widziana objęła Elżbieta Rafalska Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Jesteśmy dumni z otrzymanego wyróżnienia, gdyż jest to świadectwo rzetelności naszej firmy i docenienie dotychczasowej jej działalności, także na polu aktywności prospołecznej (vide: Program Stypendialny Grupy Inwest)

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X