Firma Dobrze Widziana

W listopadzie 2015 roku Spółka HM INWEST S.A. otrzymała tytuł „Firmy Dobrze Widzianej” przyznawany przez Business Centre Club.

To już kolejna edycja tego Konkursu, którego celem jest wspieranie wdrażania w polskich przedsiębiorstwach zarządzania zgodnego ze standardami społecznej odpowiedzialności biznesu.

Konkurs opiera się na założeniu, że przedsiębiorstwa nie istnieją same dla siebie, a ich jedynym zadaniem nie jest osiąganie zysku, ale w sposób jak najbardziej przyjazny korzystają z zasobów naturalnych, aktywnie uczestniczą w życiu lokalnej społeczności, dbają o bezpieczne środowisko pracy, inwestują w swoich pracowników oraz w relacje z kontrahentami i dostawcami oparte na zasadach fair play.

Jesteśmy dumni z otrzymanego wyróżnienia, gdyż jest to świadectwo rzetelności naszej firmy i docenienie dotychczasowej jej działalności. Jest to również, przede wszystkim, bardzo istotny miernik referencji dewelopera, swoisty drogowskaz wyboru dla Klienta, który szukając mieszkania, musi wybierać spośród ofert kilkudziesięciu firm.

Finał VI edycji konkursu Firma Dobrze Widziana odbył się 25 listopada w siedzibie Business Centre Club w Warszawie. 

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X