Grupa Inwest w raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Forum Odpowiedzialnego Biznesu uznało prowadzony przez Grupę Inwest Program Stypendialny za dobrą praktykę.

Nasze działania wobec zdolnych i aktywnych młodych osób na Pradze Południe zostały ujęte w opublikowanym raporcie “Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre Praktyki”. Bardzo cieszymy się, że nasze przedsięwzięcie znalazło się w tak prestiżowym zestawieniu i że odtąd może być również inspiracją dla innych przedsiębiorstw. 

Raport „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki” stanowi największy w Polsce przegląd działań biznesu społecznie odpowiedzialnego w danym roku. 30 marca w Warszawie ogłoszony został po raz 15. Jubileuszowa edycja raportu zawiera opisy najciekawszych praktyk 180 firm z całej Polski i z wszystkich branż.

Z raportem można zapoznać się na stronie Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Program Stypendialny Grupy Inwest prowadzony jest od września 2015 roku. Na koniec każdego semestru uczniowie współpracujących z nami szkół gimnazjalnych mają szansę na uzyskanie stypendium. Stypendium w wysokości 300 lub 200 zł miesięcznie przyznawane jest na cały semestr osobom, które wyróżniają wyjątkowe osiągnięcia naukowe, sportowe, lub artystyczne, a także zaangażowanie społeczne.

Więcej o naszym Programie Stypendialnym.

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X