Lider Polskiego Biznesu za 2015 rok.

Z wielką przyjemnością informujemy, że Spółka HM INWEST S.A. otrzymała nominację do Tytułu Lidera Polskiego Biznesu za rok 2015, przyznawanego przez Business Centre Club.

To już nasza kolejna nominacja którą otrzymalismy do tego prestizowego Tytułu - poprzednie wyróżnienie otrzymaliśmy za rok 2014 (zobacz: Lider Polskiego Biznesu za 2014 rok).

Nagroda Lidera Polskiego Biznesu przyznawana jest przez BCC od 1991 roku. Otrzymują go przedsiębiorcy, którzy w swojej działalności kierują się nie tylko zyskiem, ale i etyką prowadzenia działalności gospodarczej oraz troską o sprawy społeczne. 

Jesteśmy dumni z otrzymanego wyróżnienia, gdyż jest to świadectwo rzetelności naszej firmy i docenienie dotychczasowej jej działalności, także na polu aktywności prospołecznej (vide: Program Stypendialny Grupy Inwest) Jest to również, przede wszystkim, bardzo istotny miernik referencji dewelopera, swoisty drogowskaz wyboru dla Klienta, który szukając mieszkania, musi wybierać spośród ofert kilkudziesięciu firm.

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X