Statuetka Lidera Polskiego Biznesu za 2016 rok

Z dumą pragniemy Państwa poinformować, że GRUPA INWEST została uhonorowana prestiżową złotą Statuetką Lidera Polskiego Biznesu.

Tą niezwykle ważną dla nas nagrodę otrzymaliśmy po kolejnych trzech rokrocznych nominacjach do tego Tytułu za lata 2014, 2015 i 2016.**

Uroczystość wręczenia naszego wyróżnienia odbyła się w dniu 21.01.2017 roku w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie i miała bardzo elegancką oprawę.

Na scenie Teatru Wielkiego przedsiębiorców i ich znamienitych gości witał prezes BCC Marek Goliszewski. W swoim wystąpieniu powiedział m.in.: 

W rozmowie z przemysłowcami włoskimi papież Franciszek zdefiniował pojęcie „przedsiębiorców sprawiedliwych”. To ludzie - powiedział - którzy inwestują i ryzykują swoje pomysły i pieniądze, by wciągnąć innych do działania. W Polsce 2 miliony przedsiębiorców co roku inwestuje ponad 130 mld zł angażując 6 mln osób. 2 razy więcej niż sektor publiczny. Prywatny biznes w Polsce tworzy już 85% dochodu narodowego, generując rocznie 260 mld zł podatków do kasy państwa. Dziś nagradzamy przedsiębiorców sprawiedliwych. 

Galę rozpoczęła część sceniczna - jazzowy koncert "Tribute to Frank Sinatra" w wykonaniu orkiestry symfonicznej. Kolejno wręczone zostały Diamenty i Nominacje do nagrody głównej a także Medale Solidarności Społecznej dla osób szczególnie zaangażowanych w działania społeczne i wspierających ideę odpowiedzialności społecznej biznesu.

Zwięczeniem wydarzenia było wręczenie Złotych Statuetek laureatom wybranym spośród nominowanych firm, w tym GRUPIE INWEST w imieniu której nagrodę odebrał Prezes Zarządu - Pan Piotr Hofman.

W części nieoficjalnej, w czasie koktajlu w foyer Teatru odbył się m.in. pokaz mody oraz aukcja dzieł sztuki.

Jesteśmy dumni z otrzymanego wyróżnienia, gdyż jest to świadectwo rzetelności naszej firmy, docenienie dotychczasowej jej działalności oraz włączenie nas do grona najlepszych polskich przedsiębiorców

ZOBACZ RELACJĘ WIDEO Z WRĘCZENIA NAGRODY

*Statuetkę zaprojektował rzeźbiarz Tadeusz Tchórzewski. Inspiracją dla artysty była rzeźba nieznanego autora z okresu międzywojennego. 
**Nagroda Lidera Polskiego Biznesu przyznawana jest przez Business Centre Club - prestiżowy klub przedsiębiorców, który istnieje od 1991 roku. Jest to największa w Polsce organizacja indywidualnych pracodawców. Do BCC należy 2000 członków (osób i firm). Do BCC należą przedstawiciele wszystkich branż, międzynarodowe korporacje, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe, firmy telekomunikacyjne, najwięksi polscy producenci, uczelnie wyższe, koncerny wydawnicze i znane kancelarie prawne.

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X