Wielka Gala

Organizatorami przedsięwzięcia są: Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług, Naczelna Rada Zrzeszeń Handlu i Usług oraz Europa 2000 Consulting Sp. z o.o.

29 października br. uroczyście przedstawili Laureatów V edycji konkursu „Orły Polskiego Budownictwa”, VI edycji konkursu „Samorząd Przyjazny Przedsiębiorczości”, IX edycji konkursu „Mazowiecka Firma roku” oraz V edycji konkursu „Perły Medycyny”. 

Połączenie tych przedsięwzięć jest szczególne, wskazuje bowiem na szereg cech łączących Laureatów, reprezentujących jednakże różne branże. Bez wątpienia Laureaci to podmioty, które nadają ton rozwoju nie tylko polskiej przedsiębiorczości, ale również polskiej gospodarce. 

Konkursy mają charakter cykliczny i jak co roku adresowane są do wszystkich firm i przedsiębiorców z sektora budownictwa, zakładów opieki medycznej, do samorządów i firm działających na rynku medycznym oraz innych firm i przedsiębiorstw z Mazowsza, niezależnie od charakteru własności zakładu pracy, jego wielkości czy liczby zatrudnionych pracowników. 

Nagrody w konkursach to prestiżowe tytuły. Doceniane przez Kapitułę produkty, usługi, technologie, procesy, a także metody organizacji i zarządzania, przodują w dziedzinie biznesu. Działania promocyjne pomagają liderom w jeszcze lepszym rozwoju poprzez budowanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa, zmierzający do podniesienia ich konkurencyjności na rynkach krajowych, jak i zagranicznych.

 Wierzymy, że udział w tych niezwykle prestiżowych przedsięwzięciach okaże się sukcesem będącym uwieńczeniem ciężkiej pracy Laureatów. 

Uroczystość z udziałem przeszło 600 gości, tym razem prowadzona przez Krzysztofa Ibisza oraz Tomasza Kammela, zgromadziła przedstawicieli zwycięskich podmiotów oraz świata polityki i kręgów biznesu.

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X