Grupa Inwest

zadzwoń teraz:

604 751 400

O nas

Od ponad dwudziestu lat prowadzimy inwestycje deweloperskie w Polsce. Dotychczas zrealizowaliśmy ponad siedemdziesiąt budynków mieszkalnych, wielorodzinnych. Nabywcy mieszkań GRUPY INWEST mogą mieć pewność, że mają do czynienia ze sprawdzonym, profesjonalnym i wiarygodnym deweloperem.

 

Co nas wyróżnia?

  • Pasja do architektury i szacunek do Klienta

  • Wysokie walory funkcjonalne i estetyczne mieszkań

  • Przyjazne i rzetelne doradztwo w wyborze mieszkania

  • Dopasowanie do indywidualnych potrzeb Klienta

  • Pomoc w zakresie obsługi kredytowej

  • Wsparcie w aranżacji mieszkań

  • Działania prośrodowiskowe i prorodzinne

  • Technologia Smart Home

 

Stale pragniemy się rozwijać. Dlatego wszystkim działaniom zespołu GRUPY INWEST przyświeca motto:

Pasja, wola, wytrwałość i ciężka praca! Wyznaczaj sobie zawsze cele, które z perspektywy dnia dzisiejszego wydają się niemożliwe do zrealizowania, które są tak odległe i niedostępne, że Twoje marzenia tam nie sięgają.

Kiedy już je osiągniesz wyznacz kolejne, ponownie pozornie poza Twoimi możliwościami.

A kiedy znowu je osiągniesz okaże się, że wszystkie były zawsze na wyciągnięcie ręki! 

NASZ ZESPÓŁ

STRUKTURA

GRUPA INWEST to nazwa marketingowa i zastrzeżony znak towarowy, pod którym działa aktywnie od 1996 roku grupa ogólnopolskich firm deweloperskich, zajmująca się realizacją inwestycji z segmentu budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego.

Pod znakiem towarowym GRUPY INWEST działają następujące Spółki:

HM INWEST S.A. ul. Solec 22, 00-410 Warszawa, NIP: 113-24-82-686, REGON: 015717427. Podmiot wpisany do Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy pod nr KRS: 0000413734. Kapitał zakładowy 2 336 312,00 zł, został opłacony w całości.
 
JP Development Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Augustówka Spółka komandytowa, ul. Solec 22, 00-410 Warszawa, NIP: 701-06-70-786, REGON: 366668728. Podmiot wpisany do Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy pod nr KRS: 0000664493.

DZIAŁALNOŚĆ

Od początku swojej działalności zrealizowaliśmy kilkadziesiąt tysięcy metrów kwadratowych powierzchni mieszkalnej i usługowej. Nasze inwestycje budynki mieszkalne lub mieszkalno-usługowe charakteryzuje atrakcyjna lokalizacja oraz bardzo dobra jakość i technologia wykonania. W pracach projektowych kierujemy się przede wszystkim potrzebami klientów, dlatego stawiamy na przyjazne, funkcjonalne rozwiązania, zapewniające użytkownikom komfort i bezpieczeństwo. Połączenie tradycji z nowoczesnością sprawiają, że nasze inwestycje są jedyne w swoim rodzaju.

Dzięki sprawnie prowadzonej polityce rozwoju, wykwalifikowanej kadrze z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej, dobrym projektom i odpowiednim wykonawcom GRUPA INWEST to konsorcjum firm stabilnych finansowo, o rzetelnej i ugruntowanej pozycji na rynku ogólnopolskim. Jednocześnie pozostajemy dynamicznym deweloperem o stale rosnącym potencjale, z jasno określonymi perspektywami rozwoju. Nasze inwestycje realizowane są terminowo i zgodnie z kanonami sztuki budowlanej. Budynki charakteryzuje ciekawa i nowoczesna architektura, którą cechuje optymalizacja rozwiązań przestrzennych i funkcjonalnych.

Swoim Klientom oferujemy starannie wykończone mieszkania o wysokim standardzie technicznym, a także, w ramach zakupu, indywidualną obsługę architekta, który pomaga w dostosowaniu przestrzeni do wymagań Nabywcy.

Jesteśmy otwarci na negocjowanie z klientami warunków umowy, oferujemy także atrakcyjne, sprawdzone i bezpieczne formy finansowania zakupu mieszkań. Ściśle współpracujemy z doradccami finansowymi w kwestii uzyskania korzystnych ofert kredytowych dla naszych Klientów.

Wszystkie nasze działania podporządkowujemy wygodzie i komfortowi Klientów. Staramy się organizować obsługę w sposób kompleksowy i profesjonalny, aby szybko i skutecznie przeprowadzić wszelkie formalności w jednym miejscu i w krótkim czasie. Jest to możliwe dzięki udostępnianiu maksymalnej ilości informacji, fachowości i doświadczeniu zespołu, zarówno w zakresie sprzedaży, jak i elementów doradztwa finansowego i podatkowego, oraz zwykłej życzliwości naszych pracowników.

Każdego z Klientów traktujemy indywidualnie, z jednakową dozą czasu i uwagi. GRUPA INWEST zapewnia fachową, sprawną względem indywidualnych potrzeb obsługę, która jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

STRATEGIA CSR

Odpowiedzialność społeczną (CSR - z ang. Corporate Social Responsibility), zgodnie z normą ISO 26000, rozumiemy jako odpowiedzialność za wpływ przedsiębiorstwa na otoczenie społeczne i środowiskowe. Jako firma deweloperska w sposób szczególny ingerujemy w przestrzeń wspólną i społeczności lokalne. Zależy nam, aby wszelkie decyzje i działania firmy brały pod uwagę interesy wszystkich interesariuszy, a rozwój pozostawał zrównoważony.

Więcej informacji w zakładce: CSR

Angażujemy się w sprawy ważne dla społeczności lokalnej na terenie realizowanych inwestycji. Chcąc wesprzeć zdolną i aktywną młodzież na warszawskiej Pradze Południe, rozpoczęliśmy współpracę z Gimnazjami i powołaliśmy Program Stypendialny.

Więcej informacji w zakładce: Program Stypendialny

Uwaga, ta strona używa COOKIES.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij