Strategia

Odpowiedzialność społeczną (CSR - z ang. Corporate Social Responsibility), zgodnie z normą ISO 26000, rozumiemy jako odpowiedzialność za wpływ przedsiębiorstwa na otoczenie społeczne i środowiskowe. Jako firma deweloperska w sposób szczególny ingerujemy w przestrzeń wspólną i społeczności lokalne. Zależy nam, aby wszelkie decyzje i działania firmy brały pod uwagę interesy wszystkich interesariuszy, a rozwój pozostawał zrównoważony.

3 marca 2017 roku Zarząd HM Inwest S.A. przyjął dokument strategiczny, określający priorytety polityki społecznej odpowiedzialności oraz strategię na lata 2017-2018

 

 pobierz dokument

 

W polityce społecznej odpowiedzialności wyróżniamy trzy najważniejsze dla nas obszary:

  • Czego wymagamy od siebie?
  • Jak wpływamy na nasze otoczenie?
  • Jak dbamy o klienta?

 

WYMAGAMY OD SIEBIE

Naszą działalność prowadzimy w sposób etyczny, z uwzględnieniem potrzeb pracowników, klientów, partnerów biznesowych i całego otoczenia, w którym funkcjonujemy. Stawiamy na uczciwość, rzetelność i solidność.

czytaj więcej

WPŁYWAMY NA OTOCZENIE

Jako firma deweloperska mamy istotny wpływ zarówno na rozwój miast i społeczności lokalnych, jak i środowisko naturalne. Jesteśmy świadomi odpowiedzialności, jaka na nas spoczywa i staramy się minimalizować negatywny oraz maksymalizować pozytywny wpływ na nasze otoczenie.

czytaj więcej

DBAMY O KLIENTÓW

Klienci, ich potrzeby i oczekiwania, są dla nas najważniejsi. Robimy wszystko, aby w całym procesie zakupu mieszkania zapewnić im poczucie bezpieczeństwa, spokoju i satysfakcji z podjęcia dobrej decyzji.

czytaj więcej

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X