100% Polski Produkt - nagroda dla HM Factory Sp. z o.o.

Podczas gali zorganizowanej w hotelu Arche w Warszawie, wręczono nagrody w konkursie 100% Polski Produkt organizowanym przez tygodnik „Do Rzeczy”. HM Factory Sp. z o.o. otrzymała nagrodę za beton antysmogowy.

czytaj więcej

Innowatory WPROST 2019 dla HM Factory

Nagroda za opracowanie innowacyjnej technologii produkcji, która zapewnia mniejsze przekroje elementów ściennych, dzięki czemu budynek postawiony z prefabrykatów pozwala na uzyskanie większej powierzchni, zachowując te same parametry użytkowe.

czytaj więcej

Przedsiębiorca Roku - Orły Wprost 2018

HM INWEST S.A. otrzymała prestiżową nagrodę Orłów Tygodnika WPROST w kategorii "Przedsiębiorca Roku" w województwie mazowieckim.

czytaj więcej

Mocna Firma Godna Zaufania 2017

Z radością informujemy, że Instytut Europejskiego Biznesu oceniając rozwój oraz badając dynamikę wartości rynkowej firmy HM INWEST S.A. za lata 2015-2017 przyznał naszej firmie nagrodę V edycji Programu Mocna Firma Godna Zaufania 2017

czytaj więcej

Grupa Inwest w raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Forum Odpowiedzialnego Biznesu uznało prowadzony przez Grupę Inwest Program Stypendialny za dobrą praktykę.

czytaj więcej

Podziękowanie dla GRUPY INWEST za Program Stypendialny

W dniach 8 i 9 lutego ogłoszone zostały wyniki w III edycji Programu Stypendialnego Grupy Inwest.

czytaj więcej

Statuetka Lidera Polskiego Biznesu za 2016 rok

Z dumą pragniemy Państwa poinformować, że GRUPA INWEST została uhonorowana prestiżową złotą Statuetką Lidera Polskiego Biznesu.

czytaj więcej

Firma Dobrze Widziana za 2016 rok

Z przyjemnością informujemy, że z końcem 2016 roku GRUPA INWEST znalazła się w gronie laureatów VII edycji konkursu Firma Dobrze Widziana za 2016 rok organizowanego przez Business Centre Club.

czytaj więcej

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X